Založba Slovenska matica (najstarejša slovenska kulturna in znanstvena ustanova z več kot 155 letno tradicijo), Občina Tržič in Knjižnica dr. Toneta Pretnarja smo strnile vrste v Verigi solidarnosti.

Brezplačno so vam na voljo knjige iz spodnjega seznama.

Do njih lahko pridete tako, da na siktrz@trz.sik.si sporočite svoje podatke (ime in priimek, naslov, pošta) in katero delo želite.  Lahko jih tudi naročite po telefonu 04 592 38 83 od ponedeljka do petka med 8. in 15. uro. Gradivo vam bo dostavljeno brezstično preko pošte.

SEZNAM KNJIG SLOVENSKE MATICE
AVTOR NASLOV ŠTEVILO IZŠLO leta
Anton Kosovel Zločin brez kazni 4 2003
Tatjana Rejec Partija in tigrovci 4 2006
Josip Vidmar Sile časa 6 1985
Joža Mahnič Sence in luči z moje poti 20 2009
Gančo Savov Past za nasprotnike 5 2009
Andrej Studen Rabljev zamah 5 2004
Janko Kos Prešeren in krščanstvo 10 2002
SKUPAJ 54

Upoštevajte prosim navodila na spletni strani NIJZ-ja (https://www.nijz.si/sl/navodila-potrosnikom-za-ravnanje-z-embalazo-zivil-in-drugih-izdelkov-glede-okuzbe-z-novim – alineje, ki obravnavajo ravnanje z izdelki po prihodu iz trgovine).

Mi vsi pa vam želimo zanimivo branje – nefizično potovanje v ne tako daljne čase.