V skladu z navodili Ministrstva za kulturo je Knjižnica dr. Toneta Pretnarja od 13. 3. 2020 zaprta do preklica. Prav tako ne bo šla na pot potujoča knjižnica/bibliobus.

To pomeni, da izposoja in vračilo gradiva v tem času ne bosta mogoča. Prav tako bodo od petka, 13. 3. 2020, onemogočena naročila in rezervacije gradiv. Gradivo, za katerega ste že prejeli obvestilo, da vas rezervirano gradivo čaka v knjižnici, vas bo počakalo v knjižnici, ko bo ta ponovno odprla svoja vrata. Prav tako vas obveščamo, da za vaše izposojeno gradivo ne bo tekla zamudnina, tudi obstoječa naročila in rezervacije ne bodo potekle. Zaradi zaprtja knjižnice za vas ne bodo nastali nobeni stroški.

Izposojeno gradivo lahko podaljšate v spletni aplikaciji Moja knjižnica, s klicem v knjižnico (04 592 38 83) ali pa z elektronskim sporočilom na siktrz@trz.sik.si.

Ne želimo pa si, da bi v teh negotovih dneh ostali brez prostočasnega ali študijskega branja, zato vas vabimo, da obiščete spletni portal BIBLOS, kjer si lahko zelo enostavno izposodite e-knjige.

Če bi imeli z dostopom ali namestitvijo kakšne zaplete, nas pokličite na 04 592 38 83 vsak dan med 8. in 14. uro. Z veseljem vam bomo
pomagali!

Za vse splošne informacije je za vas na voljo telefonska številka 04 592 38 83  vsak dan med 8. in 14. uro.

Hvala za razumevanje, ostanite zdravi in se kmalu vidimo.