Izobraževalne delavnice uporabe pametnega telefona in računalnika v Knjižnici dr. Toneta Pretnarja V namen pridobivanja znanja pri informacijskih potrebah in uporabi informacijskih virov ter informacijsko-komunikacijskih tehnologij in izobraževanja naših uporabnikov za samostojno uporabo informacijskih virov in storitev Knjižnica dr. Toneta Pretnarja organizira izobraževalne delavnice uporabe pametnega telefona in računalnika. Izobraževanje je namenjeno predvsem starejšim, ki jih je razvoj tehnologije nekoliko prehitel, danes pa za osnovno delovanje v družbi od njih terja njeno poznavanje. V pogovorih s potencialnimi poslušalci smo razdelali segmente, ki so našim uporabnikom najbolj zanimivi in bodo predstavljeni v tem prispevku.

Celotni članek je objavljen na spodnji povezavi:
Izobraževalne delavnice uporabe pametnega telefona in računalnika