2. sezono projekta Drzni.si smo začeli z obiskom komika, voditelja in pisatelja Rok Bohinca na Osnovni šoli Bistrica. Učencem 8. in 9. razreda je zaupal svoje spomine na osnovno in srednjo šolo, predstavil sodelovanje v Skečoholikih in Osvežilni fronti ter pojasnil, kako je postal pisatelj in s pomočjo platforme za množično financiranje izdal svoj knjižni prvenec – mladinsko kriminalko Smrdljivc. Za pokušino je prebral odlomek in skromno dodal, da gre za vrhunsko knjigo, učencem pa v svojem komičnem slogu priporočil, da naj je absolutno ne berejo.

V Knjižnici dr. Toneta Pretnarja najstnike kljub temu vabijo, da jo vzamejo v roke in se udeležijo knjižne čajanke Drzni.si, na kateri se bomo pogovarjali o tej knjigi. Potekala bo v ponedeljek, 5. decembra 2022, s pričetkom ob 17. uri v knjižnici. Lepo vabljeni, še posebej osmošolci in devetošolci.