5. oktobra ob 11.00 v naši knjižnici že tretjič pripravljamo celodnevni dogodek Digitalno = realno = normalno.

Vsak voznik ve, da mora ves čas vzdrževati in obnavljati svoja vozniška znanja in spretnosti, zato vas prijazno vabimo na simulator varne vožnje. Z virtualno vožnjo na DRAJV simulatorju Zavarovalnice Triglav, ki traja približno 10 min, se lahko preizkusite v različnih situacijah, ki se lahko pripetijo na cesti. DRAJV simulator lahko preizkusite tudi v digitalnem centru Triglav Lab.

Pogoj za udeležbo je veljaven vozniški izpit, na vožnjo pa se je treba predhodno prijaviti. Prijave sprejemamo v knjižnici, lahko nas pokličete (04 592 38 83) ali nam pošljete elektronsko sporočilo na siktrz@trz.sik.si.